Ironia e Ramës: Luli ka shtëpinë e Berishës për abdes, të Metës ku merr një shpullë nëse është sjellë keq

22 Prill, 21:21 | Përditesimi i fundit: 2021-04-22 21:24:28

Nuk i ka lënë ironitë, kryeministri Edi Rama, dhe ironis ës ë tij nuk i ka shpëtuar as kundërshtari politik, Lulzim Basha.

"Nuk i doni çitjanet se jeni modern, unë një cop katunari jam, po taksën TVSH ua kem hequr, ca doni më . E doni Lulin shumë, po a ia vlen që të rrisni taksën që të çosh Lulin të flejë, po Luli ka tre shtëpi, një pas kryeministrinë, ka dhe shtëpinë e Berishës për abdes dhe ka shpinë e Likes ku ka një shpullë që është sjellë keq", tha Rama.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha