Ironia e shkodranit: Basha të largohet fare, është shumë europian për të udhëhequr këtë popull

30 Prill, 10:47

Një zotëri nga Shkodra u bë pjesë e programit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv dhe jo pa ironi bëri një analizë për 25 prillin. Ai tha se Basha duhet të largohet nga drejtimi i PD-së madje edhe nga Shqipëria sepse është shumë europian dhe modern për të drejtuar këtë popull. Shkodrani e mbylli duke thënë se këta qytetar duan lider arrogant.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha