“Isha demokrat i tërbuar” zotëria e thotë hapur: Më detyruan t’ia jap të majtës, ja si fiton PD-ja

23 Tetor, 10:08

Në emisionin “ Shtypi i Ditës dhe ju” në Report Tv një telefonues nga Gjirokastra i tha gazetarit Andi Kapxhiu se ai ka qënë demokrat i “tërbuar” por me atë se çfarë ka ndodhur në PD është detyruar të votojë majtas. Zotëria zbulon se si mund të vijë e djathta në pushtet. Ndiqeni opinionin e tij.

r.k./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha