Ish-bashkëshorti vret në oborrin e shtëpisë në Rrëshen nënën e 3 fëmijëve dhe vëllanë e saj, në ndjekje të tij RENEA e FNSH

25 Shkurt, 22:20 | Përditesimi i fundit: 2020-02-25 22:43:13

MIRDITË - Vriten në oborrin e shtëpisë vëlla e motër në Kodër Rrëshen të Mirditës. Autor i kësaj ngjarje të rëndë dyshohet të jetë ish-bashkëshorti i viktimës, Fatmir Kolecaj, 47-vjeçar nga fshati Zejmen i Lezhës, i cili është shpallur në kërkim policor. Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 20:40. Viktima mbetën Esmeralda Filopati 36 vjeçare, nënë e tre fëmijëve, dhe vëllai Vledison Filopati 34 vjeç, i cili vetëm disa ditë më parë kishte ardhur nga Italia.

Kategori të tjera