Ish-ushtaraku zbërthen strukturën e votës: Grup fashist, PD ikën e vjen në pushtet me gjak

23 Prill, 11:30

Një ish-ushtarak që telefonoi mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv zbërtheu se çfarë ishte struktura për mbrojtjen e votës krijuar nga PD. Ai tha se janë grup fashist që ndikojnë për votat dhe e mbylli duke thënë se PD ikën e vjen në pushtet me gjak.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha