Italia regjistron 23 vdekje dhe 1786 raste të reja Covid! Bota në pragun e 32 milionë të prekurve... Mbi 13 mijë pozitivë në 24 orë në Francë

24 Shtator, 20:05

Në të gjithë botën numri i përgjithshëm i të identifikuarve me infeksionin e koronavirusit është rritur në 31 milionë e 880 mijë

Sipas të dhënave të Universitetit Johns Hopkins totali i vdekjeve në botë ka shkuar në afro 977 mijë

r.k./Shqiptarja.com

Kategori të tjera