Italia shënon 20 mijë të shëruar, më pak persona në terapi intensive! Ulen viktimat, 681 të vdekur në 24 orët e fundit

4 Prill, 20:42 | Përditesimi i fundit: 2020-04-04 20:45:23

Italia është ende në pikun e saj në lidhje me koronavirusin, ku numri i të infektuarve vijon të jetë i qëndreshëm çdo ditë, por lajmi i mirë është se ka më shumë të shëruar dhe më pak persona që kanë nevojë për terapi intensive.

Kategori të tjera