“Ja kanë … nënën këtij populli” zotëria nuk përmbahet: Rama e Meta pasuri më shumë se Trump

21 Prill, 09:56

Nuk është përmbajtur dhe ka shpërthyer në akuza një zotëri që telefonoi në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Ai tha se politikanët ja kanë lëruar nënën këtij populli dhe se sipas tij Rama e Meta kanë pasuri më shumë edhe se Donald Trump.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha