“Janë bërë si pashallarë, turp”, durrsaku i revoltuar: Të shkrihen mini bashkitë

30 Shtator, 12:33

Në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një qytetar që telefonoi nga Durrësi komentoi edhe temën e ditës për bojkotin e futbollit dhe më pas ishte shumë i revoltuar për pushtetin lokal. Zotëria kishte një propozim që e bëri me zë të lartë: Të shkrihen të gjitha mini bashkitë se janë bërë si pashallarë dhe kjo është turp. Ndiqeni mendimin e tij.

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha