.Juliana Pasha dhe 21 mijë tifozë këndojnë njëzëri himnin kombëtar

17 Nëntor 2019, 21:05 | Përditesimi i fundit: 2019-11-17 21:18:48

Himni kombëtar i Shqipërisë është kënduar nga këngëtarja Juliana Pasha. Si fillim në respekt të skuadrës mike është kënduar himni francez, i cili fatkeqësisht u vërshëllye nga disa tifozë shqiptarë. Dhe më pas, himni i kuqezinjve ngriti në këmbë rreth 21 mijë tifozët kuqezinjtë që ndodhet në stadium. Duhet thënë se më herët, ka qenë tenori i njohu Kastriot Tusha që ka kënduar himnit në ndeshjet e kombëtares, por në këtë takim historik, në ndeshjen inauguruese të stadiumit, FSHF-ja zgjodhi një zë femëror, pikërisht Juliana Pasha.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha