Juventusi fiton Superkupën, ekipi i kategorisë së tretë nxjerr Realin nga Kupa

21 Janar, 13:07

Juventusi harron humbjen ndaj Interit dhe fiton trofeun e parë sezonal. Bardhezinjtë mposhtën 2-0 Napolin dhe bënë të tyren Superkupën e Italisë. Ndërkaq Real Madrid është turpëruar pasi një ekip i kategorisë së tretë e ka eliminuar nga Kupa. 

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha