“Kam frikë të vete në spital” telefonuesi do drejtësi: Politikanët fshijnë hundët me euro

30 Tetor, 09:59 | Përditesimi i fundit: 2020-10-30 09:59:15

Në programin “ Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një telefonues nga Berati tha se ka frikë të vejë në spital pasi sipas tij nuk merr shërbim. Më pas ai kërkoj vetëm drejtësi dhe vetëm drejtësi për të gjithë ata që kanë bërë korrupsion në këto 30 vite dhe tha: “ Ka politikanë nga këta që na kanë drejtuar gjithë këto vite që fshijnë hundët me euro”.

r.k./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha