Kampionët e Europës në peshëngritje priten në bashkinë e Tiranës, sportistët: Nëse vijohet me mbështetjen vijnë të tjera medalje

21 Qershor, 14:42 | Përditesimi i fundit: 2022-06-21 15:22:43

Kampionët e saposhpallur të Europës në peshëngritje Evangjeli Veli dhe erland Qerimaj janë pritur sot në bashkinë e Tiranës në shenjë mirënjohje dhe për t’iu garantuar se mbështetja do vijojë. Sportistët thanë se janë optimist që shumë shpejt do ti sjellin medalje të tjera Shqipërisë.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha