Kandidimi i Bozos dhe Çomos, habit i riu nga Tirana: Nuk është se bleu Ronaldon e Messin

6 Mars, 12:29

Një i ri nga Tirana që telefonoi mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv e pa me skepticizëm vendimin e Edi Ramës për kandidimin në listat e PS të Luljeta Bozos dhe Najada Çomos. Ai tha se kjo është më shumë një show dhe bëri krahasimin me futbollin kur tha: Nuk është se bleu Ronaldon a Messin.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha