Kapet narko nëndetësja me 2000 kg kokainë

18 Nëntor 2019, 16:02

Video u publikua së fundmi nga autoritetet amerikane, por ngjarja ka ndodhur në 23 tetor. Efektivët e Rojës Bregdetare e pikasën nëndetësen që kur ajo ishte në ujërat ndërkombëtarë dhe arritën të merrnin kontrollin e saj dhe të ndalonin katër personat në bord.

Kategori të tjera