Kartolinë nga Stebleva! Pamje të mrekullueshme nga dëbora në Librazhd

1 Prill, 17:32

Në Fushë Studë dhe Steblevë të Librazhdit dëbora ka arritur në 35 cm duke shkaktuar probleme me qarkullimin por pamja është e mrekullueshme. Ndërkohë që reshjet e shiut kanw shkaktuar rrëshqitje dherash në disa rruge si aksi Elbasan-Librazhd në Murrash, Librazhd-Prrenjas në vendin e quajtur Bushtricë si edhe zonat malore si Sopoti, Stravaj, Rrajca, Skënderbe, Polis Vilan, etj.

  •  

Kategori të tjera