“Kemi mbetur në nivelin e kafshëve” telefonuesi: Turp kur ligji thyhet nga krerët e shtetit

28 Nëntor 2020, 10:20

Në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një telefonues tha se shqiptarët kanë mbetur në nivelin e kafshëve sa i takon ndërgjegjësimit dhe kulturës. Më pas ai pati kritika dhe tha se është turp i madh që ligjet dhe masat anti-Covid nuk zbatohen as nga krerët e shtetit.

Programe të tjera

Shiko të gjitha