Kishin mbushur makinën plot me kanabis, dy të arrestuar në kufirin greko-shqiptar

9 Nëntor 2019, 12:49

Sekuestrohen mbi 38 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar. Operacioni është zhvilluar në Sajadhe, Igumenicë. Është ndaluar një automjet që vinte nga kufiri i gjelbër.

Në bagazh dhe sediljet e pasme të mjetit u gjeten dhe sekuestruan nga policia greke 37 pako me 38 kg 410 gr marijuanë.

Kategori të tjera