Koalicionet, korçari risjell pallatin 176-të: Krushqi me Bashën dhe Berishën, pu pu pu

25 Shkurt, 11:39

Një telefonues nga Korça që u bë pjesë e “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv nuk ishte aspak dakord me koalicionin opozitar dhe me kryetarët e partive të vogla. Në një moment zotëria risolli në vëmendje pallatin 176-të duke thënë: Të bësh krushqi me Bashën dhe Berishën, pu pu pu. Ndiqeni bisedën e zhvilluar në studion e programit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha