Koalicionet si MERKATO e futbollistëve, Shkodrani: Rama bleu ARBITRIN, do të gjuajë PENALLTINË

2 Gusht 2020, 10:24

Në programin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një telefonues nga Shkodra krahasoi çështjen e koalicioneve me merkaton apo tregun e futbollistëve. Zotëria tha se lëvizjet e futbollistëve bëhen para kampionatit dhe kështu duhet të jetë edhe me koalicionet pra që të bëhen para zgjedhjeve. Ai akuzoi Ramën se ka blerë arbitrin ,ka topin dhe do të gjuajë edhe penalltinë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha