Kontrolle për vrasjen e Bujar Çelës, forcat RENEA mbërrijnë në Elbasan

17 Shtator, 19:08 | Përditesimi i fundit: 2020-09-17 19:44:52

Policia e Elbasanit dhe Renea kanë ngritur postoblloqe në rrethrotullim e Brandasheshit, dyshohet se ky kontroll po bëhet në lidhje me vrasjen e Bujar Çelës.

Kategori të tjera