Korçari rrëfen historinë: Koka e shqiptarit me dy lloje gjaku, një për të vjedhur e një për të vrarë

26 Tetor, 09:58 | Përditesimi i fundit: 2020-10-26 10:00:07

Në emisionin “ Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv u bë pjesë një telefonues nga Korça i cili tregoi historinë e një interviste vite më parë me një të moshuar i cili kishte thënë: “Shqipëria nuk bëhet sepse në kokën e shqiptarëve qarkullojnë dy lloje gjaku, një për të vjedhur e një për të vrarë”. Ndiqeni opinionin e zotërisë.

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha