Korçë/ 'Benz-i' përplas keq motorin, një i plagosur në gjendje kritike për jetën

17 Prill 2019, 22:25

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në lagjen nr.10 të qytetit të Korçës, ku një makinë ka përplasur keq një person që udhëtonte me motor.

Mësohet se drejtuesi i motorit ka mbetur i plagosur rëndë dhe është dërguar me urgjencë në spitalin e Korçës. Makina që ka aksidentuar motorin është një automjet tip "Benz" ngjyrë gri me targa AA 376 SK. Ndërkohë policia ka shkuar në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e plotë të këtij aksidenti.

Kategori të tjera