Korçë- Bie nga kafeneja në katin e gjashtë të pallatit, vajza në gjendje të rëndë

23 Shkurt, 16:34

KORÇË- Një ngjarje e rëndë është regjistruar në qytetin e Korçës ku një vajzë ka rënë nga kati i 6-të i një pallati, ku ishte një kafene dhe ndodhet në gjendje të rënë për jetën. Nuk dihet nëse vajza, identiteti i të cilës nuk dihet ende ka rënë aksidentalisht apo është vetëhedhur.

Kategori të tjera