Ngjarje e dyshimtë në Korçë, qytetari: I afërmi na vdiq në shtëpi, spitali e raportoi si viktimë koronavirusi…

5 Prill, 11:33 | Përditesimi i fundit: 2020-04-05 11:40:50

Në puntatën e sotme të emisionit “Shqtypi i ditës dhe ju” me moderator Besard jacaj, u disktutua në lidhje me ndihma që bashkitë u kanë dhënë qytetarëve për të përballuar emergjencën e koronavirusit. Një qytetar nga Korça tregoi një ngjarje të pazakontë për një të afërm të tij, i cili pavarësisht se ka ndërruar jetë në shtëpi, spitali e ka raportuar si viktimë koronavirusi. Sipas qytetarit kjo ka sjellë panik në të gjithë fisin.

Kategori të tjera