Koreografja Ola Hasani rrëfen jetën mes baletit dhe familjes

5 Nëntor 2019, 13:54 | Përditesimi i fundit: 2019-11-08 12:53:33

Koreografja Ola Hasani, e ftuar në “Rreze Dielli” rrëfen vitet e saj si balerinë dhe më pas si koreografe mjaft e njohur, që numëron një sërë veprash klasike dhe moderne. Olës, si nënë e dy fëmijëve i është dashur të krijojë një balancë mes jetës profesionale dhe asaj në familje, dhe duket se ia ka dalë: Përveçse një profesioniste, ajo është edhe një amvisë e përkryer. Ajo flet për suksesin e "Dhoma 12" dhe për shfaqjen tjetër që pritet të ngjitet së shpejti në TOB

 

Programe të tjera

Shiko të gjitha