“Korona na ka kapur të gjithëve”, pensionisti i ashpër në emision: S’luftohet me turshi

12 Maj 2020, 10:13

Në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv si çdo ditë me një fluks të lartë telefonatash u bë pjesë pjesë edhe një i moshuar që i revoltuar i tha moderatorit Andi Kapxhiu:” Nuk luftohet virusi me turshi, ne s’kemi çfarë të hamë. Është koha që të rikthehet vëmendja tek bujqësia” e mbylli komunikimin zotëria i ashpër dhe i habitur me atë që po ndodh.

 

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha