Korrupsioni me varret në Tiranë, Veliaj: Kishim 3 vite që kërkonim zbulimin e grupit

6 Korrik, 19:30

‘Kush i bën varrin tjetrit bie vetë brenda’. Kështu zgjodhi ta komentojë kryetari i Bashkisë së Tiranës operacionin e zhvilluar sot nga prokuroria e Tiranës për zbulimin e një grupi që shiste varre, dhe çoi në arrestimin e 8 personave. Veliaj tha në mbledhjen e sotme të Këshillit Bashkiak të Tiranës se bashkia kishte 3 vite që kërkonte të zbulohej se çfarë ndodhte me varret.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha