“Kriminelët vënë telefona me dinamit” shkodrani ngre alarmin: Kemi frikë të ecim në rrugë

23 Shtator, 13:03

Shumë i shqetësuar për sigurinë publike ishte një telefonues nga Shkodra. Duke folur në studion e emisionit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv zotëria tha se populli i varfër është i vdekur ndërsa kriminelët vënë telefona me bomba. Zotëria e mbylli duke thënë se : “Ke frikë te ecësh në rrugë”. Ndiqeni mendimin e tij.

Programe të tjera

Shiko të gjitha