Kryemadhi: LSI me figura të reja në zgjedhjet e 2021-shit, unë me Vasilin jemi më të vjetrit

7 Shtator, 22:10

"LSI do të paraqitet me figura të reja, unë me Vasilin jemi më të vjetrit. Dje kishim 16-vjetorin dhe më dërgonin foto të para disa viteve. Ne kemi më shumë matematicientë se Rama. Pavarësisht inateve politike, ne kemi nevojë për një opozitë të qëndrueshme që të krijohej balanca. E kemi ndonjë dhimbje të vogël e kemi për PS-në. Qoftë Monika apo Basha nuk do të lëmë asnjë votë të opozitës që të shkojë dëm, çdo votë do të jetë një mandat", tha Kryemadhi.

  •  

r.k./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha