Kryemadhi: Në pushtet nuk vihet me protesta! Ndërkombëtarët mbyllin sytë, nuk flasin për shkeljen e Kushtetutës

18 Shkurt, 19:54

DURRES- Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi ka ripërsëritur qëndrimit e kryedemokratit Lulzim Basha pas takimit të aleatëve të djathtë ditën e sotme se pushteti nuk mund të arrihet me protesta. Nga Durrësi, ku u takua me strukturat e LSI, Kryemadhi sulmoi edhe ndërkombëtarët duke thënë se ata heshtin para kapjes së shtetit dhe kushtetutës nga Edi Rama.

Kategori të tjera