“Kujt t’i besosh, Topallit, Hajdarit, Patozit apo Murrizit? Askujt nuk i dhimbsen shqiptarët!”

25 Janar, 15:25

Partitë e reja janë xhaketat e vjetra të kthyera mbrapsht! Kështu u shpreh në emisionin e mëngjesit “Shtypi i ditës dhe ju”një prej qytetarëve. Ai foli për kryetarët e tyre duke nënvizuar se nuk ngjallin besim dhe se cdokush mendon për interesa personale dhe për biznes, madje janë ndarë nga forca e tyre politike për pakënaqësi interesash. Topalli nuk është distancuar nga berisha dhe nuk mund të sjellë politikë të re, tha ndër të tjera qytetari

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha