Kurti kërcënon opozitën: Ose mbi 80 vota në kuti për Vjosa Osmanin, ose mbi 500 mijë në kuti për VV’në

3 Prill, 13:19

Vetëvendosja dhe kryeministri Albin Kurti përmes një postimi në Facebook ka deklaruar se nuk ata nuk duan ta çojnë vendin në zgjedhje të parakohshme, por theksoi se çdo gjë është në duar të opozitës.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha