Kush është i riu me dy identiteti që u ekzekutua sot! Foto nga vendngjarja

9 Gusht, 09:06

Report Tv sjell video nga vendi i ngjarjes ku u ekzekutua me armë zjarrin Gjin Ndoji. Siç mund ta shihni në këtë pamje, pranë trupit të pajetë të të riut është gjetur dhe automjeti me të cilin po udhëtonte. Në këtë zonë nuk ka kameria sigurie apo nuk është një rrugë shumë e populluar, çka mendohet se ka qenë një atentat i mirëmenduar. Gazetari Ergys Kavaja bën me dije se Gjin Ndoji kishte ndërruar mbiemrin. Ai rezulton me dy mbiemra, Gjin Ndoji dhe Gjin Boriçi.

  •  

Kategori të tjera