Lajm i mirë, 7-vjeçares i kthehet dëgjimi dhe dëgjon zërin e nënës për herë të parë

21 Qershor, 12:27

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, përmes një video në Facebook, ka dhënë lajmin e mirë që një tjetër fëmije i kthehet dëgjimi falë vendosjes së implantit koklear falas.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha