Lajmet e fundit për Shqipërinë nga Shqiptarja.com

6 Prill, 19:44 | Përditesimi i fundit: 2020-04-06 20:31:59

Website shqiptarja.com informon publikun saktë dhe në kohë reale. Pasditen e 6 prillit, u mësua nga kjo faqe se masat në Shqipëri do të ndryshojnë shumë shpejt. Pritet që kryeminstri, Edi Rama, të rrisi fashën e orarit të daljeve si dhe rifillimi e punës në disa biznese që janë pezulluar prej më shumë se tre javësh. Te ndaluar kategorikisht janë lokalet, baret, restorantet si dhe aktivitet e ndryshme kulturore.

Kategori të tjera