“Lërini të vdekurit, merruni me të gjallët” zonja me zë të ngjirrur rrëfen : Po dergjem në shtrat

21 Nëntor 2020, 09:40

“Lërini të vdekurit por merruni me ne të gjallët”. Një zonjë që telefonoi mëngjesin e sotëm në programin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv me zë të ngjirrur tha se po dergjet në shtrat. Zonja i rrëfeu gazetarit Andi Kapxhiu se po pret prej ditësh përgjigjen e tamponit dhe se mjekimet i ka marr një e nga një pasi nuk ka para. Mësojeni situatën e qytetares që po lufton me koronavirusin.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha