Lezhë/ Aksident rrugor në Lezhë, humb jetën drejtuesi i motorin

9 Nëntor 2019, 15:34

Një aksident rrugor është regjistruar pasditen e kësaj të shtune, ku për pasojë ka humbur jetën një person. Ngjarja ka ndodhur një aksin rrugor Lezhë- Shkodër, ku një automjet për përplasur me një motor pranë Balldrenit. Nuk dihet ende identiteti i viktimës dhe as shkaqet e këtij aksident.

Kategori të tjera