Lezhiani nxjerr emrat në emision , ja kush po e saboton reformën në drejtësi

22 Maj 2020, 10:11 | Përditesimi i fundit: 2020-05-22 10:22:30

Shqetësimi i Ambasadores amerikane Kim se mund të ketë një marrëveshje të fshehtë për të vrarë reformën në drejtësi u diskutua gjerësisht mëngjesin e sotëm në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Një zotëri nga Lezha u bë pjesë e diskutimeve dhe nxorri me emra sipas tij se cilët janë ata që po e sabotojnë reformën në drejtësi . Nga Meta e deri tek Basha ndiqeni çfarë thotë lezhiani.

 

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha