Liga Profesioniste hedh poshtë edhe ofertën e dytë të Denajt: Ja pozicioni i FSHF në lidhje me 4 kërkesat

16 Shtator, 16:12

Liga Profesioniste ka hedhur poshtë edhe ofertën e dytë për t’u takuar me Anila Denajn dhe Fidel Yllin në Ministrinë e Financave. Në një intervistë për report tv, sekretari i Ligës Dritan Kadia, thotë se i mbeten qëndrimit të parë për t’u takuar vetëm me kryeministrin Rama.

Kategori të tjera