“Llumi i kazanit vlon” zotëria i irrituar : Krahasoni ju Bozon e Çomon me Mediun, Dulen e Shehin

6 Mars, 12:35

Tepër i irrituar ishte një zotëri që u bë pjesë e “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Duke folur për temën e ditës ai tha se kurrsesi nuk mund të krahasohen kandidatët e PD-së apo aleatët e saj me dy figura të nderuara si Luljeta Bozo dhe Najada Çomo që u ftuan për të garuar me PS-në. Ndiqeni mendimin e tij.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha