LSI vetëm 4 mandate, analiza e telefonuesit: Pasojë e çizmes së Monikës dhe vezëve në Kuvend

3 Maj, 09:28

Një qytetar nga Tirana që u bë pjesë e programit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv kishte një shpjegim se pse LSI mori vetëm katër mandate në zgjedhjet e 25 prillit. Ai tha se ky rezultat është pasojë e sjelljes në Kuvend që nga çizmja e Monikës e deri tek vezët.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha