Lufta/ Kremlini: Negociatat pezullohen me vendim të Kievit! Biden përgatitet të dërgojë armë më të fuqishme! Në Severodonetsk vranë 1500 civilë

27 Maj, 16:06

Sulmet me raketa shkaktuan të paktën 10 të vekur dhe dhjetëra të plagosur në Dnipro, ndër presidenti Volodymyr Zelenski, vijon të akuzojë Rusinë për genocid. Nga ana tjetër, Shtetet e Bashkuara pritet të dërgojnë në Ukrainë njësi të avancuara me rreze të gjatë që mund të lëshojnë 12 raketa në më pak se një minutë.

  Kategori të tjera

   Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

  Shiko të gjitha

   Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

  Shiko të gjitha

   Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

  Shiko të gjitha

   Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

  Shiko të gjitha

   Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

  Shiko të gjitha