Lufta/ SHBA: 400 mln dollarë ndihmë ushtarake për Kievin! Ukraina: Do të tërhiqemi nga Severodonetsku! Lavrov: BE dhe NATO si Hitleri, po përgatisin luftë kundër Rusisë

24 Qershor, 21:51

SHBA do të dërgojë armë të tjera në Kiev të cilat kapin vlerën e 450 milionë dollarëve, përfshirë sistemet raketore, këtë e bëri të ditur Shtëpia e Bardhë, duke konfirmuar parashikimet e mediave.

  Kategori të tjera

   Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

  Shiko të gjitha

   Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

  Shiko të gjitha

   Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

  Shiko të gjitha

   Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

  Shiko të gjitha

   Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

  Shiko të gjitha

   Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

  Shiko të gjitha

   Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

  Shiko të gjitha