“Luli s’di as vet ku do kandidojë”, telefonuesi: Listën e bën Berisha e i jep zarfin e mbyllur Bashës

6 Mars, 12:16

Në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një telefonues foli për temën e ditës për përfshirjen në lista të Luljeto Bozos dhe Najada Çomos. Ai e mirëpriti këtë zhvillim dhe shkoi më tej kur tha se në PD listën e bën Berisha dhe Bashës i jep zarfin e mbyllur të hënën ta dorëzojë në KQZ.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha