Makina të djegura dhe me xhama të thyer, pamje brenda garazhit që u përfshi nga flakët në Astir

21 Qershor, 14:09

Report Tv ka siguruar pamjet brenda garazhit të makinave që u përfshi nga flakët gjatë natës në Astir pasi iu vu zjarri automjetit ‘Range Rover’. Aty duket se makinat janë shkrumbuar tërësisht

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha