Manaj si në ëndërr/ Barazim në Valencia-Atletico Madrid, Dortmundi goleadë për vendin e dytë

15 Shkurt, 10:13

Vjen edhe moment i Rey Manaj. Sulmuesi shqiptar është gati të bëjë edhe debutimin me fanellën e ekipit të parë të Barcelonës në një ndeshje të La Ligas. Trajneri Quique Setien e ka grumbulluar sulmuesin lushnjar mes 18 futbollistëve që do të përballen me Getafen në ndeshjen e kësaj të shtune. Manaj mund të bëhet i pari shqiptar që të luajë në “Camp Nou” dhe të plotësojë ëndrrën e tij. 

Kategori të tjera