Mandati i tretë historik i Edi Ramës-Cili do të jetë fati politik i Lulzim Bashës?

30 Prill, 08:46

Emisioni Repolitix trajtoi situatën post-zgjedhore pas fitores së PS në 25 prill. A do të ketë bashkëpunim PS-PD pas zgjedhjeve ? Të ftuar në studio Fatos Klosi, Shkëlqim Hajdari, Bislim Ahmetaj dhe Kristaq Kume.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha