Maska me detyrim, 171 gjoba! Mes tyre deputetët Florenc Spaho, Alban Zeneli e Kujtim Gjuzi!

16 Tetor, 08:51

Urdhrit të kryeministrit Rama që policia të nis monitorimin për mbajtjen e maskave dhe vendosjen e gjobave që nga parlamenti është zbatuar që ditën e parë. Deputetët Florenc Spaho i PS-së, Alban Zeneli dhe Kujtim Gjuzi nga opozita parlamentare kanë qenë të parët që janë gjobitur pasi ishin pa maskë.

r.k./Shqiptarja.com

Kategori të tjera