Mbeti i plagosur nga 47-vjeçari që vrau ish gruan dhe kunatin, efekti dërgohet për trajtim në Tiranë

27 Shkurt, 21:00

Efektivi që mbeti i plagosur gjatë rrethimit të 47-vjeçarit Fatmir Kolecaj, është dërguar në Tiranë ku ndodhet në sallën e operacionit në Spitalin e Traumës.

Kategori të tjera